Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sayfamizi ziyaret edenlerin Geçmişlerinin Ruhuna Yasin hediye etdim.
RasitTunca-1 

Es Selamün Aleyküm Arkadaşlar

Peygamberimiz Buyurdular ki : "Birbirinize Temiz ağız ile Dua edin."

Temiz ağız nedir: Müslüman kardeşinin diğer kardeşine ettiği duadır. Yani onun agzı senin için bir günah işlememişdir, senin agzındanda onun için günah işlenmemişdir.
işde Bu sebebten, vakti olan kardeşlerimiz, foruma girdiklerinde, diğer kardeşlerine, Temiz ağız ile Dua ederse, dua edenin belki en fazla beş dakikasini alır amma, onun okuduğu bu ayetler ve ettiği dua, belki diğer kardeşini bir beladan kurtarcak, yahut bir kazadan, yahut imanı felfellediyse, onun imanına yeniden can gelecek, yahut onun annesi babası geçmişleri azapta ise, onların azabı  kalkacak yada haffileyecek, belkide az bir günahları kaldıysa, affedilip cennet bahçesine alınacaklar.
Bunun için
Bu etkinliğimiz Bu Sayfaya ve bu bölüme giren arkadaş, biliyor ise yasin, yahut yasinden bir parça, veya 3 kulhu bir fatiha, onuda bilmiyor ise, bir fatiha, onuda bilmiyor ise, salavat, onuda bilmiyor ise 3 ,5 besmele, veya tekbir, kelimei şehadet, okuyup, "benden sonra Bu gün Bu Sayfaya veya buraya, bu bölüme girenlerin, Kendilerinin Ruhaniyetine, geçmişlerinin Ruhuna hediye ettim." diyecek. Ve her hafta hediye edersek, her ziyarette hediye edersek, bir gün burada 100 yasin, yarin 200 yasin olur, ve bir diğer girdiğimizde belki 250 yasin,... sevabina, hergiren nail olur, ve bu bir sevap artıran kar ortaklığı şirketi gibi olur.

Bunun için ben bu hafta başlayıp

Ben karoglan Hoca Bugün 20.02.2020 Cuma Akşamı (Perşembe gecesi)  yaklaşık olrak Saat 03:15 sıralarında okuduğum Yasinden ve onüç kulhu Yedı Fatihadan hasıl olan sevabı
Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabının ruhuna hediye etim, sonrada Bu Sayfaya ve Buraya bu bölüme Benden sonra giren Ehli iman kimselerin, Kendilerinin Ruhaniyetine, Geçmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

Ayrıca Tarkatımıza intisab eden ehli iman Bütün Müntesiplerimizin kendilerinin ruhaniyetine Geçmşlerinin ruhuna da hediye ettm, ve kendimin  ve ailemin ve ehli iman bütün Müntesiblerimizin silsileyi  Kasrına  ve silsileyi Kebirine ve silsiliyi ülasına ve silsileye melaesene de hediye ettim.

Kabul Eyle,Vasil Eyle Ya Rabbi.

Kötü Niyet ile Buraya Gelenelere de, O okuduklarımın Her bir harfini, onları Buradan Kovucu ve Yakıcı Şihab Eyle.

Amiyn.

<<<<<<<<<<<<< Tarikatı Raşit Tunca >>>>>>>>>>>>>

(Kar©glan 21.02.2020 Cuma )

<<<<<<<<<<<<< KAROGLAN >>>>>>>>>>>>>

Reply

Ben Karoglan Hoca 08.05.2020 Yani Cuma akşamı Perşembe akşamı Avusturya saati ile 00:48 sıralarında okuduğum
1 Yasin ve 13 Kulhu 7 Fatiha dan hasıl olan sevabı
Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabının ruhuna hediye ettim,
Sonrada Önce kendi Ruhaniyetimize sonrada Geçmişlerimizin Ruhuna hediye ettim.
Bu dini mübinin, ayetlerin, hadislerin, sünnetlerin, farzlarin bize kadar ulaşmasında emeği ve hizmeti geçen Bütün ehli imanın da Ruhlarına ve hala emeği gecen ve yaşayan mümin ve müminlerinde Ruhaniyetine hediye ettim.
Aziz Vatanimizin Savunmasında ve Korunmasında hizmeti geçen bütün Ecdadımızın Aziz Şehitlerimizin ve Gazilerimizinde ve Ayrıca Mustafa Kemal ve Arkadaşlarınında Ruhu Paklarına hediye etim.
Sonrada Mehdiye ve Bütün Cemaatinin Gecmişlerinin Ruhuna , kendilerinin Ruhaniyetine hediye ettim.
sonrada Burayi Benden sonra iyi ve Hayır niyet ile Ziyaret eden Ehli iman kimselerin Her
girişinde olmak üzere Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna
hediye ettim.

Ayrıca Tarkatımıza intisab eden ehli iman Bütün Müntesiplerimizin kendilerinin ruhaniyetine Geçmşlerinin ruhuna da hediye ettm, ve kendimin ve ailemin ve ehli iman bütün Müntesiblerimizin silsileyi Kasrına ve silsileyi Kebirine ve silsiliyi ülasına ve silsileye melaesene de hediye ettim.

Kötü Niyet ile Gelenelere de, o okudklarımın Her bir harfini, onları Buradan Kovucu ve Yakıcı Şihab Eyle.

Reply
RasitTunca-2 

Ben Karoglan Hoca 14.08.2020 Yani Cuma Sabahı Avusturya saati ile 07:45 sıralarında okuduğum
1 Yasin ve 13 Kulhu 7 Fatiha dan hasıl olan sevabı
Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabının ruhuna hediye ettim,
Sonrada Önce kendi Ruhaniyetimize sonrada Geçmişlerimizin Ruhuna hediye ettim.
Bu dini mübinin, ayetlerin, hadislerin, sünnetlerin, farzlarin bize kadar ulaşmasında emeği ve hizmeti geçen Bütün ehli imanın da Ruhlarına ve hala emeği gecen ve yaşayan mümin ve müminlerinde Ruhaniyetine hediye ettim.
Aziz Vatanimizin Savunmasında ve Korunmasında hizmeti geçen bütün Ecdadımızın Aziz Şehitlerimizin ve Gazilerimizinde ve Ayrıca Mustafa Kemal ve Arkadaşlarınında Ruhu Paklarına hediye etim.
Sonrada Mehdiye ve Bütün Cemaatinin Gecmişlerinin Ruhuna , kendilerinin Ruhaniyetine hediye ettim.
sonrada Burayi Benden sonra iyi ve Hayır niyet ile Ziyaret eden Ehli iman kimselerin Her
girişinde olmak üzere Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna
hediye ettim.

Ayrıca Tarkatımıza intisab eden ehli iman Bütün Müntesiplerimizin kendilerinin ruhaniyetine Geçmşlerinin ruhuna da hediye ettm, ve kendimin ve ailemin ve ehli iman bütün Müntesiblerimizin silsileyi Kasrına ve silsileyi Kebirine ve silsiliyi ülasına ve silsileye melaesene de hediye ettim.

Kötü Niyet ile Gelenelere de, o okudklarımın Her bir harfini, onları Buradan Kovucu ve Yakıcı Şihab Eyle.

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)